Alulbeyt MYK Üyeleri Toplandı

Alulbeyt MYK Üyeleri Toplandı

Deprem sonrası başlayan zorlu süreçte, resmi kurumlarla koordine halinde yardım konularını ele alarak bir yol haritası belirlemişler.

İstanbul’da olan Alulbeyt Alimler Birliği, değerli Başkanımız Hüccet’ul İslam vel Müslimin Şeyh Ali Ekber Yurtseven hocamızın başkanlığında toplanarak bu acılı günlerde, özellikle de deprem sonrası başlayan zorlu süreçte, resmi kurumlarla koordine halinde yardım konularını ele alarak bir yol haritası belirlemişler.
Allah kendilerinden razı olsun.
Değerli Başkanımızın direktifiyle yarın, Iğdır şube müdürümüz Dr. Ebulfez Kocadağ başkanlığında bir heyetimiz bölgeye giderek incelemelerde bulunacak, dostlarla görüşecekler.
Garibanlara taşıdığı yardımlardan sırtı nasırlaşan bir İmam’ın (a.s) tabileri olma bilinciyle, şu ana kadar nasıl tüm ağır programlardan anlımızın akıyla çıktıysak, bu onurlu ve yüce görevden de başarıyla çıkmayı Yüce Rabbimizden niyaz ederiz.
Bu yolda zahmet çeken tüm alimlerimizin, halkımızın, kurumlarımızın özellikle de depremzede kardeşlerimin Yüce Allah yardımcısı olsun.

Google+ WhatsApp