Cabir Ehlibeyt Alimler Derneği yöneticileri Alulbeyt’i ziyaret ettiler

Cabir Ehlibeyt Alimler Derneği yöneticileri Alulbeyt’i ziyaret ettiler

 

“Cabir” Ehlibeyt Alimler Derneği Başkanı ve İmam Ali Camii hocası Hüccetu’l İslam Hasan Karabulut, Cabir Sekreteri Musa Ayaztekin’le beraber Alulbeyt Müessesesini ziyaret ettiler.

Cabir yöneticilerini, Alulbeyt Müessesesi Türkiye Genel Müdürü Rahmi Onurşan, Yönetim Kurulu üyesi ve Kurander Başkanı Mikail Gürel, Alulbeyt’in Uluslararası temsilcisi Dr. Ebuzer Turgut Atam ve Halkla İlişkiler sorumlusu Bahri Aymaz karşıladılar.

“Cabir” Ehlibeyt Alimler Derneği’nin Çalışmaları hakkında bilgi veren Hasan Karabulut, Ehlibeyt öğretileriyle hareket eden tüm kurumlar gibi, Cabir’in de halka ve hakka hizmet için yola çıktığını, bu bağlamda tüm kardeş kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmak istediğini söyledi.

Bu bağlamda Büyük taklit mercii Ayetullah Sisatani’ye bağlı olan Alulbeyt Müessesesi ile ortak programlar yapmak istediklerini belirten Cabir başkanı, Müessese sorumlularını Cabir’i ziyarete davet etti.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Alulbeyt Türkiye sorumlusu Onurşan ise, şimdiye kadar merceiyete bağlı bir kurum olarak tüm kurum ve kuruluşlara eşit mesafede olmaya, çalışmalarına samimi bir şekilde destek vermeye çalıştıklarını, Cabir Ehlibeyt Alimler Derneği’nin de “Ehlader” ve diğer kurumlarımız gibi, toplumumuzdaki önemli bir boşluğu doldurduğunu söyledi.

 

Google+ WhatsApp